NARZĘDZIA STRATEGICZNE | LUDZIE |

O NAS

Agencja PZL powstała w 1999 roku. Przez lata swojego istnienia stworzyliśmy niezapomniane kreacje reklamowe, jak choćby Żubr, Mumio w Plusie, Wyższa Kultura Bankowości Alior Banku, Henio i Krysia w Tesco czy do dziś pamiętane kampanie marek Dębowe, Frugo oraz Olej Kujawski, a ostatnio fińscy trolle dla marki Finuu. Przede  wszystkim jednak udało nam się wyznaczać nowe trendy w komunikacji reklamowej w Polsce, mieć niesztampowe spojrzenie na kategorie produktowe, a Konsumentom oferować atrakcyjną formę przekazu. Zaś najlepszym dowodem naszych osiągnięć, poza rozlicznymi nagrodami kreatywnymi czy za efektywność komunikacji, jest tytuł Agencji XX-lecia przyznany przez branżowy magazyn „Media i Marketing Polska”.

Od początku PZL jest współwłasnością Kota Przybory i Iwo Zaniewskiego. Przez 15 lat byliśmy również formalnie częścią grupy Publicis. W listopadzie 2014 odłączyliśmy się od międzynarodowej sieci. Dziś jesteśmy w pełni niezależną, samodzielną i zgraną agencją, wciąż pod kierownictwem kreatywnym Kota i Iwka.

W nowej siedzibie, ponownie na ulubionej Sadybie, w przyjaznej atmosferze, z ogródkiem i otaczającą zielenią, kontynuujemy obsługę stałych Klientów, jak Alior Bank, Intersnack, Bunge, czy MetLife oraz zdobywamy kolejne, nowe biznesy, jak choćby obsługiwane przez nas od niedawna piwo Redd’s i wracający Żubr.

Obecnie zatrudniamy kompletny zespół obsługi klienta, kreacji, produkcji i strategii, realizując pełen zakres prac – od ATL, BTL, poprzez digital, strategie marek, opakowania, czy in-store. I z radością oraz nowym zapałem czekamy na kolejne wyzwania.